Informacja dotycząca plików cookies. Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej! Zamknij

Nowa forma kontaktu, informacja o zleceniu za pomocą SMS lub e-mail

Miło nam powadomić, że w dniu dzisiejszym został uruchomiony nowy , dodatkowy kanał kontaktu z naszymi klientami. Nasz system będze wysyłał do Panstwa sms lub informacje na podany adres e-mailowy.

Tą drogą będzemy informowali o statusie naprawy oraz jej zakonczeniu lub wysłaniu pocztą kurierską. Macie też Państwo możliwość samodzelniego zmieniania statusu naprawy w sytuacji kiedy po rozpoznaniu uszkodzenia niezbędna jest akceptacja ewentualnych kosztów naprawy. Poprzez nasza stronę internetową istnieje teraz możliwość zaakceptowania przedstawionych warunków naprawy, jej kosztów i automatycznego zamówienia częśći z magazynu.

Mamy nadzieję, że wprowadzone udogodnienia będą dla Państwa przydatne. Jeśli mielibyście jednak jakiekolwiek uwagi dotyczące nowego rozwiązania będziemy wdzięczni za wszelkie spostrzeżenia na ten temat. Zapraszamy do aktywnego korzystania z tej aplikacji.

Kontakt

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat / marka i model urządzenia

Twoja wiadomość

Przepis tekst z obrazka captcha

oddzwonimy albo odpiszemy

 

Aktualności

Zmiana siedziby Stacji Serwisowej

  Od 01 stycznia 2020 SERWIS SONTRONIC ...

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma ...

Aktualne godziny działania Regionalnego Autoryzowanego Centrum Serwisowego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów z ...

Nowy wygląd i funkcjonalność naszej strony www.sontronic.pl

Mamy nadzieję, że spodobał się Państwu ...