Informacja dotycząca plików cookies. Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej! Zamknij

Działanie stacji serwisowej w okresie pandemii COVID-19 6 lipca 2021

W związku z aktualną sytuacją  rozprzestrzeniania się koronawirusa, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz naszych pracowników, zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia ograniczeń w zakresie świadczonych przez nas usług. Dotyczy to w szczególności napraw wykonywanych u Państwa w domach. Naprawy będą wykonywane głównie w stacji serwisowej. Technicy będą głownie odbierali i dostarczali sprzęt. Prosimy o wyrozumiałości współpracę w tym zakresie.

 

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2020 22 czerwca 2020

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma Dun & Bradstreet po raz kolejny wyróżniła naszą firmę Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności firmy według D & B Poland. Otrzymanie tego wyróżnienia zaświadcza, że dane naszej firmy dają gwarancję bardzo wysokiego poziomu płynności, zdolności finansowej i rentowności, a poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Certyfikat 2020 dun&bradstreet

 

 

Zmiana siedziby Stacji Serwisowej 9 grudnia 2019

 

Od 01 stycznia 2020 SERWIS SONTRONIC zmienia adres

Nowy adres:

 60-715 Poznań ul. Kolejowa 57/18

 

 

« wcześniejsze aktualności