Informacja dotycząca plików cookies. Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej! Zamknij

Serwis

DSC04579Naprawa

Szybko i skutecznie usuniemy wszelkie niedomagania jakie zauważyliście Państwo w swoim sprzęcie. Sontronic spełnia wszystkie najwyższe standardy techniczne i logistyczne niezbędne do przyznania przez Sony Europe Limited statusu Regionalnego Autoryzowanego Serwisu Centralnego.

Sontronic jest jedynym w Polsce Autoryzowanym Centrum Serwisowym Sony dla produktów profesjonalnych. Nasza ponad 20 letnia współpraca z tym koncernem jest dla Państwa dodatkową gwarancją.

Dla firmy Panasonic Marketing Europe wykonujemy w ramach gwarancji pełen zakres napraw telewizorów Panasonic Viera. W ramach serwisu pogwarancyjnego wykonujemy pełne spektrum napraw we wszystkich kategoriach. Służymy pomocą także w przypadku sprzętów Technics.

Niezależnie od tego jaki i jakiej firmy produkt Państwo posiadacie, zawsze staramy się znaleźć odpowiedź na zadane pytania. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą w rozwiązywaniu problemów technicznych ze sprzętem i jego współpracą z innymi urządzeniami.

Nasi inżynierowie i technicy są do Państwa dyspozycji.

Własne laboratorium serwisowe pozwala na testy i symulacje wielu uszkodzeń co w znaczący sposób wpływa na skuteczność wykonywanych przez nas napraw.

CzęściCzęści zamienne

Sontronic posiada bezpośrednie połączenie z Europejskim Centrum Części Zamiennych Sony w Brukseli. Szybkie dostawy umożliwiają dostarczenie części nawet w 24 godziny. System bezpośredniego zamawiania podzespołów dla firmy Panasonic daje podobne możliwości. Klient zawsze otrzymuje wyłącznie oryginalne podzespoły zamienne. Nie oznacza to wcale wyższych cen, gdyż części są dostarczane do konkretnej naprawy, a Państwo nie musza ponosić dodatkowych kosztów ich lokalnego magazynowania czy poszukiwania zamienników.

 

Nasze usługi obejmują:

Kontakt

  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Temat / marka i model urządzenia

  Twoja wiadomość

  oddzwonimy albo odpiszemy

   

  Aktualności

  Działanie stacji serwisowej w okresie pandemii COVID-19

  W związku z aktualną sytuacją  rozprzestrzeniania ...

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2020

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma ...

  Zmiana siedziby Stacji Serwisowej

    Od 01 stycznia 2020 SERWIS SONTRONIC ...

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma ...