Informacja dotycząca plików cookies. Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej! Zamknij

Sontronic

Witamy!

Miło nam poinformować, że nasze zaangażowanie i standardy obsługi Klientów są wysoko oceniane przez naszych partnerów. Cieszymy się, że codzienna praca dla Państwa jest tak wysoko oceniana przez koncern Sony i Panasonic. Nasze działania znajdują także odzwierciedlenie w niezależnych ocenach stabilności businessowej. W bieżącym roku po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat firmy Dun & Bradstreet

Jako firma dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym oraz personelem, który nieustannie przechodzi specjalistyczne szkolenia producenckie, aby móc kompetentnie świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku, a to ponad 350 tys. wykonanych napraw i ogromna liczba zadowolonych klientów.

Posiadamy autoryzację firm :

 • Sony
 • Panasonic
 • Loewe
 • Philips
 • Hitachi

W ramach posiadanych kontraktów wykonujemy także naprawy dla sieci Quadra-Net oraz firm ubezpieczeniowych. Opierając się na bogatym doświadczeniu technicznym prowadzimy również serwis sprzętu pozostałych firm z branży RTV i IT. Świadczymy usługi w ramach gwarancji producentów oraz usługi pogwarancyjne, na które udzielamy własnej gwarancji.

Standardy i jakość naszych usług są nieustannie monitorowane przez naszych kontrahentów oraz niezależne podmioty. Wewnętrzne procedury jakościowe są na bieżąco kontrolowane i ulepszane tak, aby sprostać najwyższym standardom jakich od nas oczekują Klienci.

Nasze usługi obejmują:

Kontakt

  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Temat / marka i model urządzenia

  Twoja wiadomość

  oddzwonimy albo odpiszemy

   

  Aktualności

  Działanie stacji serwisowej w okresie pandemii COVID-19

  W związku z aktualną sytuacją  rozprzestrzeniania ...

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2020

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma ...

  Zmiana siedziby Stacji Serwisowej

    Od 01 stycznia 2020 SERWIS SONTRONIC ...

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma ...