Informacja dotycząca plików cookies. Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej! Zamknij

Nowa forma kontaktu, informacja o zleceniu za pomocą SMS lub e-mail

Miło nam powadomić, że w dniu dzisiejszym został uruchomiony nowy , dodatkowy kanał kontaktu z naszymi klientami. Nasz system będze wysyłał do Panstwa sms lub informacje na podany adres e-mailowy.

Tą drogą będzemy informowali o statusie naprawy oraz jej zakonczeniu lub wysłaniu pocztą kurierską. Macie też Państwo możliwość samodzelniego zmieniania statusu naprawy w sytuacji kiedy po rozpoznaniu uszkodzenia niezbędna jest akceptacja ewentualnych kosztów naprawy. Poprzez nasza stronę internetową istnieje teraz możliwość zaakceptowania przedstawionych warunków naprawy, jej kosztów i automatycznego zamówienia częśći z magazynu.

Mamy nadzieję, że wprowadzone udogodnienia będą dla Państwa przydatne. Jeśli mielibyście jednak jakiekolwiek uwagi dotyczące nowego rozwiązania będziemy wdzięczni za wszelkie spostrzeżenia na ten temat. Zapraszamy do aktywnego korzystania z tej aplikacji.

Kontakt

  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Temat / marka i model urządzenia

  Twoja wiadomość

  oddzwonimy albo odpiszemy

   

  Aktualności

  Działanie stacji serwisowej w okresie pandemii COVID-19

  W związku z aktualną sytuacją  rozprzestrzeniania ...

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2020

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma ...

  Zmiana siedziby Stacji Serwisowej

    Od 01 stycznia 2020 SERWIS SONTRONIC ...

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma ...